Online :
1
Bugün :
44
Toplam :
173483

Toplam 21 yazı bulunmaktadır.
OĞUZHAN POLAT   (10.07.2009)
Bizde sitenizi gec farkedenlerdeniz mehmetali amca hayırlara vesile olması ve başarılarınızın devamı dilegi ile rabbim size güç kuvvet saglıklı uzun ömür versin siz bu diyar a daha cok lazım sınız.
Mustafa Kartal   (10.03.2009)
M.Ali Ağabey, Sitenizi çok geç fark ettim.Hayırlı olsun. Çok faydalı bir site olmuş. Maalesef bizim camiada PC kullanabilen ve site anlayışında olan çok az. Konya İHL.de okuyan siz ağabeylerimizi ve diğer mezunlarımızdan bulabildiğim kadar resim ve bilgileri toplayarak mütevazi bir site yapmaya çalıştım. Bana ulaşamadığım resimler ve bilgiler geldikçe eklemeye,ömrüm yettikçe sağlığım sürdükçe devam edeceğim inşaallah. Site adresini aşağıya yazıyorum. Tavsiye ve desteklerinizi takdirlerinize sunuyorum. Saygı ve hürmetler. Allaha emanet olun. Mustafa Kartal-Ankara http://site.mynet.com/mkartal276/ilahiyatci/
hilmi erel   (02.12.2008)
sizi tanımak feyzinizden faidalanmak gibi bir nasibimiz oldu, ha keza akrabağlık bağımızın olup ;aynı dedenin torunu olmak ise ayrı bir kıvançtır bizim için.. ben sizi anlatmak tanıtmak sizin yaptıklarınız ile kıvanç duymak gibi şeyleri diğer insanlar gibi şeyleri belki ifade edemiyorum ama dönüp geriye baktığımda bunlatrın size verilmiş ve taşınmış olduğunu görmek zor değil.. daha nicelerinin numunesi önümüzdede bunların bereketi ile haz duyduğumu belirtmek isterim. çünki siz öyle bir aileye mensupsunuz ki bunlar sizden ve bizlerden zaten beklenenlerdi hak ettğiniz yerdesiniz bizlerde izinizin takipcisiyiz size allah uzun ömürler versin...... önümüzdeki kurban bayramı münasebetiylede ellerinizden öpüyor hane halkına hürmetlerimizi iletiyoruz..
Hasan Ulutaş   (29.11.2008)
devrimizin alperenlerini olan Mehmet ALi UZ a saygılarımla..sizlerin attığı tohumlar bugün ağaç oldu meyve veriyor hocam.Allah razı olsun..
mustafa kaya   (30.10.2008)
hürmet ve saygılar mehmet ali abi allah uzun ömürler versin saygılar.
cemile albayrak   (08.10.2008)
sitenizin hayırlara vesile olması dileğiyle..
CEM   (20.09.2008)
İnsanlık alemine vermiş olduğunuz üstün eserlerden dolayı,sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım..
Nezahat Bekleyiciler   (29.07.2008)
Sayın Uz sitenizi büyük bir zevkle gezdim, çok beğendim. İlime hizmet ancak bu şekilde tarif edilebilir. Tebrik ederim. Sağlıkla kalın..
Dr. Nuri KAYA   (31.12.2007)
Konya kültür hayatı sizinle geçmişine kavuşuyor. Gayretinizin daim, ömrünüzün sıhhatli ve bereketli olmasını temenni ediyorum. Hürmetler.
Selcen ALAYBEYİ   (18.12.2007)
Büyükbabacığım, Kurban Bayramınız mübarek olsun.
1 2 3 
Telif Hakkı. Mehmet Ali UZ © 2007. Tüm Hakları Saklıdır.
Bilgi Rehber